İdmanı terk etti, kadrodan çıkarıldı!

İdmanı terk etti, kadrodan çıkarıldı!
İdmanı terk etti, kadrodan çıkarıldı!
Beşiktaş'ın sahasında 1-0 kazandığı Gençlerbirliği maçında forma giymeyen Gökhan Töre'nin, kadrodan çıkarılma gerçeği ortaya çıktı.

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaş ’ta yakalanan başarıda oyuncuların performansı kadar teknik direktör Şenol Güneş ’in futbolculara yaklaşımı da ön plana çıkıyor. Başarılı hocanın, son olarak Gökhan Töre konusunda tecrübesini konuşturdu.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçı öncesi son idmanda yapılan çift kale maçta birkaç haftadır düşüşe geçen Gökhan Töre’yi yedek takımda oynattı. Bir gün önce ayağındaki darbeden dolayı tedavi olduğu açıklanan ancak ciddi bir şeyi olmadığı öğrenilen milli futbolcu, kendisini as takımda göremeyince hocasından izin dahi almadan ağrısını bahane edip idmanı terk etti.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının İddaa oranları

OYUNCULAR TAKDİR ETTİ

Gökhan Töre'nin bu hareketine çok kızan Güneş, konuyu büyütmeme kararı aldı ve sıcağı sıcağına hiçbir müdahalede bulunmadı. Şenol Hoca, maç saati geldiğinde ise yıldız oyuncuyu ilk 18’e almayarak cezayı kesti. Böylece oynamayı hak edene formayı verdiğini bir kez daha gösterip tüm takıma “Ben adaletliyim, kim iyise o oynar” mesajı verdi.

Daha önce de Quaresma problemini ılımlı bir şekilde çözen ve Portekizli yıldızı takıma kazandıran Güneş’in hareketi oyuncular tarafından takdir edildi. Bazı oyuncuların, “Gökhan önemli bir isim ama hoca isme değil sahadaki performansa bakıyor” şeklinde yorumlar yaptıkları öğrenildi.

METİN ALBAYRAK: GÜNEŞ ÇOCUKLARA ÖĞRETMENLİK YAPIYOR

Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada “Kadıköy’e lider gidebiliriz” diyen ve bu sözleri haklı çıkan Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, bunun gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

'Önemli olan Kadıköy’den lider dönmek' diyen Albayrak, "Geçen yıllardaki gibi stres ve baskı bu yıl çok fazla hissedilmiyor. Artık daha fazla tecrübelendik. Bu ortamı sağlayan da başta teknik direktörümüz Şenol Güneş. Sanki 10 yıldır bizim hocamızmış gibi. İnanılmaz bir enerjisi ve takıma pozitif yönde sunduğu bir sinerjisi var. Adeta çocuklara öğretmenlik yapıyor ve takım da buna pozitif yönde karşılık veriyor" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de hangi takım kaç para kazandı?