İdmanın temposu yükseldi

Milli Takım, İngiltere maçı hazırlıklarını iki çalışmayla sürdürdü. Şenol Güneş, keyifli ve bir o kadar da hırslı geçen idmanda taktik ağırlıklı bir çalışma yaptırdı.

NEWCASTLE - Milli Takım, İngiltere maçı hazırlıklarını iki çalışmayla sürdürdü. Şenol Güneş, keyifli ve bir o kadar da hırslı geçen idmanda taktik ağırlıklı bir çalışma yaptırdı. Hafif sakatlıkları bulunan Hakan Ünsal ve Deniz'in düz koşu yaptı. Defans oyuncularıyla
özel olarak ilgilenen Güneş, çalışmayı sık sık keserek uyarılarda bulundu. Güneş, idmanların süresini ve temposunu yükseltirken, futbolculardan bazı isteklerde bulundu. Futbolcularından top ayaklarındayken çabuk oynamalarını, top rakipteyken ise oynatmamalarını istedi. Bu sezon iyi bir performans sergileyen Nihat Kahveci, iki ülke arasında oynanmış maçlara bakmanın anlamlı olmadığını söyleyerek, "Şu an başka bir takım ve yeni bir 90 dakika var. Kazanırsak final yolunda büyük bir avantaj elde ederiz" dedi. Her türlü sonuca da hazırlıklı olduklarını ifade eden Nihat, "Takım olarak çok formdayız. Kazanmak için çıkacağız. Ama yenilginin de bir ihtimal olduğunu biliyoruz" diye konuştu.
(Spor Servisi)