'İki değişik 45 dakika oynadık'

'İki değişik 45 dakika oynadık'
'İki değişik 45 dakika oynadık'
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Kayserispor maçının ikinci yarısında iyi oynayamadıklarını ve 3-1 mağlup olduklarını söyledi.

Maça iyi başladıklarını ancak devamını getiremediklerini vurgulayan Fuat Çapa, şöyle devam etti:
"İki değişik 45 dakika oynadık. İlk 45 dakika iyi oynadık, pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik. Sadece 1 gol bulabildik. Kaleci Sinan Bolat'ı geçemedik. İkinci yarıda peş peşe yediğimiz goller oyun planımızı bozdu. İstediğimiz gibi oynayamadık. Rakibimiz ikinci yarıda bulduğu pozisyonları değerlendirdi ve golleri attı. Bizim açımızdan üzücü bir ikinci yarı oynadık. Ligde kalmak için hala inancımız var. Kadro kalitemize güveniyoruz.
Futbolcu Giray Kaçar da mağlubiyetin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek "İlk yarı çok iyi ikinci yarı ise kötü oynadık. İkinci yarıda art arda goller yedik ve bunun vermiş olduğu sonuçla da mağlup olduk rakibimizi kutluyoruz. Galibiyeti hak ettiler" diye konuştu.

Murat Dururer de hiç beklemedikleri bir mağlubiyet aldıkları kaydederek, şunları söyledi:
"Zor bir maç olacağı biliyorduk. İşler ilk yarıda yolunda gitti. İkinci yarıda yediğimiz gollerin ardından takımın morali bozuldu. Kaybettik, bu mağlubiyetin bir açıklaması da bahanesi de yok. artık önümüzde 7 final maçı var. O maçları iyi bir şekilde tamamlamak istiyoruz." (AA)


  ETİKETLER:

  Oyun

  ,

  Final

  ,

  gol

  ,

  maç

  ,

  Sinan Bolat