İki devin son ürünü kondom

İki devin son ürünü kondom
İki devin son ürünü kondom
Kartal ve Kanarya amblemli kondomlar birkaç aya kadar raflardaki yerini alacak. Galatasaray ile şu ana kadar anlaşma sağlanamasa da, sarı-kırmızılı kulüple de görüşmeler devam ediyor.

Fenerbahçe ile Beşiktaş kondom üretimi için harekete geçti. İki dev kulübün, Türkiye ’nin önde gelen prezervatif firmalarından biriyle uzun zamandır süren görüşmeleri sonuçlandı. Ve bu anlaşmaya göre Kartal ve Kanarya amblemli kondomların birkaç aya kadar piyasaya çıkması için düğmeye basıldı.

DÜNYADA ÖRNEĞİ ÇOK

Hürriyet Gazetesi'nden Tolga Yenigün'ün haberine göre; dünyada Manchester United, Porto, Benfica, Flamengo gibi örneklerinin ardından Beşiktaş ile Fenerbahçe, Türkiye’de ilk oldu. 10 ya da 12’li paketler halinde satışa çıkarılması planlanan kondomların, süper market, eczaneler ve benzin istasyonlarının yanısıra Kartal Yuvası ile Fenerium’da da satışa sunulacağı belirtildi.

Daha sonraki tarihlerde Trabzon başta olmak üzere diğer kulüplerle de teklif götürüleceği öğrenilirken, bu uygulamayla taraftarların kondom kullanımının yaygınlaştırılması hedefleniyor.

BARCELONA’DA BEBEK BEZİ DE VAR TASMA DA

Kulülerin lisanslı ürünleri söz konusu olunca Katalan devi Barcelona’ya ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Barça’da havludan kumbaraya, bebek bezinden, iç giyime, kitaptan, kemere, banyo ördeğinden, tasmaYa kadar lisanslI ürünler için geniş bir yelpaze mevcut. Taraftarların geniş seçenek sunan Real Madrid ve Manchester United’da da kırtasiye setleri, telefon kılıfları, mutfak önlükleri, saat ve özel kalem gibi ürünler var.