İki maç birden 25 euro

Bu yıl beşincisi düzenlenen Amsterdam turnuvasının ilk gününde tribünler tıklım tıklım doldu. Art arda oynanan Galatasaray-Inter ve Ajax-Liverpol maçlarını sadece 25 euro karşılığında izleyebilen futbolseverler Arena Stadı'nın tribünlerini tıklım tıklım doldurdular.

AMSTERDAM - Bu yıl beşincisi düzenlenen Amsterdam turnuvasının ilk gününde tribünler tıklım tıklım doldu. Art arda oynanan Galatasaray-Inter ve Ajax-Liverpol maçlarını sadece 25 euro karşılığında izleyebilen futbolseverler Arena Stadı'nın tribünlerini tıklım tıklım doldurdular. Gurbetçi taraftarlarda Galatasaray'a destek vererek maçın başlamasına saatler kala biletleri tükettiler.
Hakan Şükür, Bülent'in yedek soyunması üzerine sahaya kaptan olarak çıktı. Teknik direktör Fatih Terim'in, takımdaki en eski öğrencilerinden biri olması nedeniyle Hakan'ın kaptan olmasını istediği bildirildi.
Hasan Şaş, dün 27 yaşına bastı. Yıldız oyuncu, doğum gününü maç öncesinde, otelde arkadaşları ile birlikte pasta keserek kutladı. Volkan, Ayhan, Murat, Ali Lukunku ve kaleci Mehmet, Fatih Terim tarafından 18 kişili kadroya alınmayan isimler oldu. (Spor Servisi)