İki saat soğukta beklediler!

İki saat soğukta beklediler!
İki saat soğukta beklediler!
Bayrampaşa Demirsporlu minik futbolcular, maç sonrası otobüsleri kendilerini almaya geç gelince 2 saat soğukta beklemek zorunda kaldılar.

İstanbul 'da Çırçırspor ile karşılaşan Bayrampaşa Demirspor U15 takımı, kendilerini götürecek olan Bayrampaşa Belediye ’sine ait aracın gelmemesi üzerine 2 saat soğukta beklemek zorunda kaldılar.
Yerel Futbol Sitesi'nden Ali Kemal Demir'in haberine göre, Kazım Karabekir Mevlana Stadı'nda oynanan ve 11.30’da başlayan maça gelen Bayrampaşa Demirspor U15 takımı kafilesi 12.50’de biten karşılaşmanın ardından Bayrampaşa Belediye’sine ait aracın gelmesini bekledi. Üzerlerinde sadece eşofmanları bulunan minik futbolcular aracın gecikmesi üzerine 11 derecelik hava sıcaklığında dışarıda beklemeye başladılar. Bu arada minik sporcuların birçoğu soğuktan üşümeye başladı.

 

Montları çıkarıp çocuklara verdiler

Takımın başında bulunan yöneticilerin tüm çabalarına rağmen araç bir türlü gelmeyince sporcular soğuk havada üşümeye başladılar. Bunun üzerine maçı izlemeye gelen 3 sporcu velisi, yöneticiler ve takım antrenörü montlarını çıkartıp minik sporculara giydirdiler. Bazı velilerin ise çocuklarının üşümemesi için onlara sarıldıkları görüldü.

Araç 14.50’de geldi

Aynı sahada oynanan bir diğer maç olan Alemdar-İstanbul Artvin karşılaşmasının bitmesine rağmen araç gelmeyince minik sporcular tesis içerisine girip soğuktan korunmaya çalıştılar. Saat tam olarak 14.50’de belediyeye ait araç geldi. Bayrampaşa Demirspor yöneticilerinin tepki gösterdiği araç şoförü gecikmesine sebep olarak trafiğin tıkalı olmasını gösterdi. Maçı ise Bayrampaşa Demirspor U15 takımı 6-1 kazandı.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Artvin

  ,

  İstanbul

  ,

  Mevlana

  ,

  Belediye

  ,

  Hava

  ,

  maç