İki taraf da mutlu değil

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu maç sonrası demeç vermeden statdan ayrıldı. Antrenör Feyyaz Uçar, Lazio maçından sonra İstanbulspor karşılaşmasına iyi motive olamadıklarını belirterek, şöyle konuştu:

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu maç sonrası demeç vermeden statdan ayrıldı. Antrenör Feyyaz Uçar, Lazio maçından sonra İstanbulspor karşılaşmasına iyi motive olamadıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Lazio yenilgisi takımı ister istemez olumsuz etkiledi. Öne geçtikten sonra oyun disiplininden kopunca kalemizde gol gördük. İstanbulspor iyi bir ekip. Özellikle kontrataklarda bizi çok zorladılar. Savunmada da başarılı oynadılar. Biz defansta hatalar yapınca golü yedik. Sonuçta risk alınca iki puandan olduk."
İstanbulspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise rakip karşısında çok gol pozisyonuna girdiklerini vurgulayarak, "Maç öncesi 1 puana sevinebilirdik ancak karşılaşma sonrası kaçırdığımız 3 puana üzülüyoruz. İki takım da dengeli bir futbol oynadığı için çok zevkli bir mücadele olmadı. Ancak oyuncularımın hırslı ve istekli futbolundan çok memnun kaldım" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)