İkisinin de hedefi büyük

Fenerbahçe'nin Ümit Milli oyuncuları Servet ve Volkan altyapısından yetiştikleri Kartalspor'un düzenlediği panele katıldı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin Ümit Milli oyuncuları Servet ve Volkan altyapısından yetiştikleri Kartalspor'un düzenlediği panele katıldı. Servet bugünlere gelmesinde Kartalspor'un çok önemli bir yeri olduğunu vurgulayarak, "10 yıl boyunca bu kulübe hizmet ettim. Bugünlere gelmemde Kartal- spor'a borçluyum. Bende emeği olan herkese teşekkür ederim. Bundan sonra tek hedefim Fenerbahçe'de başarılı olmak. Sakatlığım nedeniyle ilk yarıda verimli olamadım. İkinci yarıda kendimi göstereceğim" ifadesini kullandı.
Kaleci Volkan ise en büyük hedefinin Real Madrid'te forma giymek olduğunu belirterek, "Şu anda beklenen düzeyde değilim ancak gelecekte iyi bir kaleci olacağıma inanıyorum. Taraftarımız bize güvensin, ikinci yarıda aynı hataları tekrar etmeyeceğiz. Recep ile ben kaleyi başarıyla koruyacağız. Tecrübesizlik nedeniyle bazı hatalarımız oldum. Ama bunları telafi edeceğiz. Taraftarımızdan biraz sabırlı olmalarını bekliyoruz. Gelecekte birgün Real Madrid formasını giyip Rüştü'ye rakip olmak istiyorum" diye konuştu. Bu arada panelin ardından Kartalspor yönetimi iki futbolcuya da şilt verdi. Paneli izleyenler Volkan ve Servet'e yoğun ilgi gösterdi. (Spor Servisi)