İlhan Cavcav: Allah yollarını açık etsin

İlhan Cavcav: Allah yollarını açık etsin
İlhan Cavcav: Allah yollarını açık etsin
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Mersin İdmanyurdu maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. "En büyük hatayı yapan Mesut Bakkal'dır" diyerek mağlubiyetin faturasını teknik direktöre çıkaran Cavcav'ın "Allah yollarını açık etsin" sözleri akıllara 'Ayrılık sinyali mi?' sorusunu getirdi.

RADİKAL- Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, 2-1 mağlup oldukları Mersin İdmanyurdu maçının ardından açıklamalarda bulundu. Cavcav, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu'yla maçın hakemi Onur Karabaş'a eleştirilerde bulunarak, "Mersin İdmanyurdu'nu tebrik ediyorum. Buradan Sayın Yusuf Namoğlu'nu canı gönülden kutluyorum. Gençlerbirliği'nin maçları hakemlerin yetişeceği, oyuncak olacak maçlar değildir. Namoğlu maçı izlesin, bu hakem hakkındaki kararını versin" dedi.

'EN BÜYÜK HATA BAKKAL'IN'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal'a da sert eleştiriler yönelten Cavcav şunları söyledi: Ben mağlup olmamızın suçunu tamamen hakeme bağlamıyorum. Ancak burada en büyük hatayı yapan Mesut Bakkal'dır. Oyun içerisinden sahada en iyi olan oyuncuyu oyundan alıp vazgeçemediği adamları oyuna almasıyla kendi sahamızda farklı kazanacağımız bir maçı maalesef mağlup bitirdik. Şurada 1 maç daha kaldı. Allah yollarını açık etsin.

(ERCAN ATA/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/136411013641101

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  1980'lerin yöneticileri - alee

  Sayın Cavcav'ın da aslında bir ayrılık sinyali vermesi gerekmiyor mu artık ? Her şeye ben hükmederim algısını yaratarak futbol kulübünün üzerindeki baskıyı da artırıyor aslında.Gerçekten de Türk futboluna yenilik sunacak ve içinde parıltılar barındıran bir düşüncesi yok.Devamlı olarak iğneleyici sözler ve her fırsatta suçlamalar...Son olarak da teknik direktörlük işine soyunması,bu mesleğe nasıl baktığının da bir kanıtı.Allah yolunu açık etsin !