İlhan Cavcav isyan etti

İlhan Cavcav isyan etti
İlhan Cavcav isyan etti
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaraylı olduğuna yönelik açıklamalarına ilişkin, "37 yıllık başkanlık dönemim boyunca ne maç aldım ne de maç sattım" dedi.

ANKARA - Fenerbahçe karşısında 2-1 kazanılan maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İlhan Cavcav, "Gönlümde Galatasaray 'ın şampiyon olması yatar ama Beşiktaş daha avantajlı gözüküyor" şeklinde yaptığı açıklamaya değinerek, "Amcam ve kardeşim Galatasaray'da top koşturmuş insanlar. Turgay ve İsfendiyar zamanında kulüpte futbol oynamışlardı. Galatasaraylılığım buradan geliyor. 37 yıldır bu kulübün başkanıyım, Galatasaray ile kaç maç oynamışız, kaç galibiyet almışız bakın. Hayatımda ne maç aldım ne de maç sattım. Sosyal medyadan bana hakaret eden arkadaşlara sesleniyorum. Bunlar hoş olmayan şeyler, ayıptır" ifadelerini kullandı.

Cavcav ayrıca, kulübün 92. kuruluş yıl dönümünde kendisine böyle bir galibiyet hediye eden futbolcularına teşekkürlerini iletti.

"GALİBİYET PRİMİMİZ 200 BİN LİRAYDI"

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav, maçın galibiyet primini 200 bin lira olarak belirlediklerini belirtti. Cavcav, bu miktara karşın rakip takım yöneticilerinden aldığı bilgiye göre, sarı-lacivertlilerin Gençlerbirliği'ne karşı alınacak galibiyetin primini 500 bin Dolar olarak belirlediğini sözlerine ekledi. (AA)