İlhan Cavcav patladı: 20 kilo al da gel!

İlhan Cavcav patladı: 20 kilo al da gel!
İlhan Cavcav patladı: 20 kilo al da gel!
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun Duygun Yarsuvat için kullandığı, "Cavcav'laşmasın" sözlerine sert bir yanıt verdi.

Best FM'de Gökhan Dinç'in sorularını yanıtlayan İlhan Cavcav, "Mahmut Uslu biraz daha yemek yesin. Belki 10-20 kilo daha alırsa daha iyi konuşabilir. Mahmut Uslu ve başkanı, Türk futbolundan elini ayağını çeksin ki Türk futbolu bir yerlere gelsin. Onlar bu toplumun içinde olduğu müddetçe Türk futbolunun bir yerlere gelmesi çok zor. 3 Temmuz olaylarından beri Türk futbolunun tutum, davranışları ve gidişatı ortada. O yüzden bu tarz konuşmalar yapmasınlar, çok konuşmasınlar" dedi.

Cavcav'dan Trabzon'u şoke eden talep


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yayın havuzuyla ilgili sözlerine değinen Gençlerbirliği Başkanı, "Yıldırım 'Ligden çekiliriz' diyor. Bence de çok iyi olur. İstanbul 'da Beylerbeyi, Sarıyer, Maltepe kulüpleri var. Kendi aralarında lig kurup oynasınlar. Türk futbolundan ellerini çeksinler" ifadelerini kullandı.

'Yeniden yargılanma' konusunda ise tecrübeli başkan, "O kadar çok şey biliyorum ki... Ama söyleyecek olursam, Türk futbolu alt üst olur. Ben 80 yaşındayım ve ölene kadar bazı şeyler benimle gider, kimseye bir şey söylemem ancak bu konuşmamdan herkes pay çıkartmalı" şeklinde konuştu.

'İstiklal Marşı ligde yasaklansın'