İlhan Cavcav'dan Başbakan'a çağrı

İlhan Cavcav'dan Başbakan'a çağrı
İlhan Cavcav'dan Başbakan'a çağrı
Sahasında Sivasspor ile 0-0 berabere kalan Gençlerbirliği'nde Başkan İlhan Cavcav, 19 Mayıs Stadı'nı eleştirerek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çağrıda bulundu.

ANKARA - Ankara 19 Mayıs Stadı'nın yıkılarak yerine başka bir stat yapılması konusunu hatırlatan İlhan Cavcav, Ankara'nın stat konusunun bir an evvel halledilmesi gerektiğini belirtti.

Gençlerbirliği Başkanı, "Ankara'da iki takım aynı sahada mücadele ediyor. Birçok ile stadyum yapıldı. Maalesef Ankara'da yapılmadı. Yapılacak mı yapılmayacak mı, en ufak bir teşebbüs yok. Başkent'te bu stadyum artık yakışmıyor. Özellikle Spor Bakanımız ve Başbakanımız'dan, Ankara'ya bir stat yapılması için harekete geçilmesini temenni ediyorum" dedi.

Karşılaşmaya değinen Cavcav, "Her iki takım için önemliydi. Sivasspor'dan daha çok Gençlerbirliği için. Fakat kazanacağımız bir karşılaşmadan saha koşulları nedeniyle 1 puanla ayrıldık. Çok gol kaçırdık, ama karşılaşmaya bakıldığında 3 puan Gençlerbirliği'nin hakkıydı. Allah'a şükürler olsun bir puan, puan alamamaktan iyidir" şeklinde konuştu. Ercan ATA (DHA)