İlhan Cavcav'dan Fuat Çapa açıklaması

İlhan Cavcav'dan Fuat Çapa açıklaması
İlhan Cavcav'dan Fuat Çapa açıklaması
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, "Biz Fuat Çapa ile anlaşmışız, Çapa antrenmana çıkmış. Yok böyle bir şey" dedi.

ANKARA - İlhan Cavcav, Bazı internet sitelerinde ve spor haberlerinde yer alan, "Fuat Çapa'yı jet hızıyla kovdu" şeklindeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Teknik direktör arayışları kapsamında bugün Fuat Çapa'yı Ankara'ya davet ettiklerini ve sabah saatlerinde Çapa ile görüştüklerini belirten Cavcav, "Görüşmemiz sırasında anlaşamadığımız bazı hususlar oldu. Bu nedenle ortak noktalarda anlaşma zemini olmayınca, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diledik. Bu nedenle, gün içerisinde bazı haber kaynakları ile internet sitelerinde farklı haberlerin yer aldığını gözlemlemiş bulunmaktayım. Bu arkadaşlarımıza göre, biz Fuat Çapa ile anlaşmışız, Çapa antrenmana çıkmış. Yok böyle bir şey. Sadece görüşme için çağırdık ve olumlu neticelenmedi. Bu açıklamayı da bir bakıma yanlış anlamayı düzeltmek ve camiamızı bilgilendirmek için yapma gereği duydum" ifadelerini kullandı. Ercan ATA (ANKARA)