İlhan İtalya'ya gitmek istemiyor

21 Ağustos'ta tedavisi için Bologna'ya dönmesi gereken İlhan Mansız, teknik heyet ile görüşüp, İstanbul'da kalmak isetdiğini söyledi. Yıldız oyuncunun, "Verilen programı burda uygulayalım.

İSTANBUL - 21 Ağustos'ta tedavisi için Bologna'ya dönmesi gereken İlhan Mansız, teknik heyet ile görüşüp, İstanbul'da kalmak isetdiğini söyledi. Yıldız oyuncunun, "Verilen programı burda uygulayalım. Çünük Ümraniye'deki şartlar çok daha iyi ayrıca ailem de burada. Daha sonra kontrol
için giderim" dediği öğrenildi. Teknik heyet İlhan'dan gelen bu talep karşısında, son kararı sağlık ekibi ve perşembe günü tatilden dönecek olan profesör Marcacci ve yardımcısı ile konuştuktan sonra verecek.
Öte yandan Başiktaş'ta yardımcı antrenör Feyyaz Uçar dün Brezilya'ya gitti. Basın sözcüsü Mete Düren, Uçar'ın yabancı santrfor
için değil, gelecek sezon için gündemde olan genç oyuncuları izlemek için bu ülkeye gittiğini söyledi. Ancak Uçar'ın bununula birliket santrfor çin de menajerlerin önerdiği isimleri izleyeceği belirtildi. (Spor Servisi)