İlhan Mansız'a uyarı

Beşiktaş yönetimi, Austria Wien maçında rakibine yumruk atan İlhan Mansız'ı uyarma kararı aldı. Asbaşkanı Yıldırım Demirören, golcü futbolcuya ceza vermeyeceklerini belirterek, "Yaptığı tasvip edilecek hareket değildi.

AKSU - Beşiktaş yönetimi, Austria Wien maçında rakibine yumruk atan İlhan Mansız'ı uyarma kararı aldı. Asbaşkanı Yıldırım Demirören, golcü futbolcuya ceza vermeyeceklerini belirterek, "Yaptığı tasvip edilecek hareket değildi. Ancak İlhan yorgundu. Biz gereken uyarımızı yapacağız" diye konuştu. Menacer Sinan Engin bu oyuncuyla özel bir görüşme yaparak, daha dikkatli olmasını ve gereksiz tepkiler göstermemesini istedi. Engin bu tür davranışlardan camianın zarar gördüğünü vurgulayarak, "İlhan bu tutumuna artık taraftarımız da tepki göstermeye başladı. Kendisine bu davranışı nedeniyle zarar göreceğini söyledik. Kendisini kazanmak için her şeyi yapacağız. Eğer böyle devam ederse gerisini kendi bilir" diyerek sert çıkıştı. İlhan ise konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.
Sakatlıkları nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Ahmet Yıldırım, Yasin ve Sergen Yalçın dün antrenmana çıktı. Üç futbolcu takımla birlikte düz koşu yaptıktan sonra ayrı olarak özel bir idman yaptı. Sabahki çalışmada Austria Wien maçında forma giyenler idmanı erken bırakırkan, diğerleri dar alanda çift kale maç yaptılar. Bu arada daha önce diz kapağından operasyon geçiren Bayram Bektaş'ın en az iki ay daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı. (Spor Servisi)