İlk hazırlık karşılaşması Anderlecht'le

Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıkları çerçevesindeki hazırlık maçları belli oldu. Yarın sabah İsviçre'ye doğru yola çıkacak Sarı-Kırmızılı ekip, Yverdon kentinde kampa girecek.

İSTANBUL - Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıkları çerçevesindeki hazırlık maçları belli oldu. Yarın sabah İsviçre'ye doğru yola çıkacak Sarı-Kırmızılı ekip, Yverdon kentinde kampa girecek. İsviçre 1. Ligi takımlarından Young Boys'un ev sahipliği yapacağı OBI-Cup 2007 Turnuvası'na katılacak Galatasaray, 10 Temmuz'da 19.30'da Anderlecht'le oynayacak. Aynı akşam 21.45'te ise Young Boys'la Borussia Dortmund oynayacak. Bu karşılaşmaların mağlupları 12 Temmuz'da üçüncülük, galipleri aynı gün final maçı oynayacak.
Galatasaraylı taraftarların, bu maçların bilet fiyatlarını, kendilerine ayrılmış tribünlerin planını ve biletlerin satışa sunulduğu adresleri, Young Boys kulübünün resmi web sitesinden bulabileceği açıklandı.
Almanya'da da üç maç
Galatasaray, 13 Temmuz'da ise Zürih'ten, Almanya'nın Düsseldorf şehrine geçecek ve kamp çalışmalarını burada sürdürecek. 'Aslan', Almanya'da üç hazırlık maçı yapacak.
15 Temmuz saat 16.45'te Bonn Sportpark Stadı'nda Köln, 18 Temmuz saat 20.00'de Düsseldorf Paul Janes Stadı'nda Fortuna Düsseldorf ve 21 Temmuz saat 20.00'de Bochum Rewiepower Stadı'nda Bochum Galatasaray'ın rakipleri olacak.
Bu maçların biletleri ise GS Europa Merkez Ofisi'nde, maçların oynanacağı her üç stadın gişelerinde ve Alman ekiplerinin satış merkezlerinde satışa sunulacak. (Spor Servisi)