İlk onbir doğru sonrası hata dolu

Metin Tükenmez (Fanatik): Ulusal Takım'ın en çok zorlandığı anlar, İngilizler'in oyunu forse ettiği ve tempoyu yükselttiği anlar oldu.

Metin Tükenmez (Fanatik): Ulusal Takım'ın en çok zorlandığı anlar, İngilizler'in oyunu forse ettiği ve tempoyu yükselttiği anlar oldu. İngiltere ikinci yarının büyük bölümünde tek kale oynadı. Emre'nin hem Beckham ile oynaması hem de pres yapması, Yıldıray'ın topla fazla oynaması nedeniyle ortaya çıkan kayıplar, Ulusal Takım'ın sürekli kontra yakalanmasına neden oldu.
Temel Özalak (Posta): İngilizlere yine gol atamadık ama hezimete uğrayıp dökülmedik. Kader anlarında öne de geçebilirdik, olmadı. Bülent ve Alpay göbekte hem adam hem de saha markajında mükemmeldi. Ergün de sol bek olmadığını bir kez daha kanıtladı.
Deniz Gökçe (Akşam): Güneş, sahaya doğru takım çıkartmıştı ve üçlü yerine dörtlü savunma tercihi de doğruydu. Ancak Yıldıray'ı çıkartmakta geç kaldı ve orta sahanın çöküşünü seyretti. Hakan ile Fatih'i değiştirip biraz hücum etkinliği düşündüğü sırada ise maç avucumuzdan kaçmıştı.
Kazım Kanat (Sabah): Sahaya çıkan onbir harika, itirazımız yok. İtirazımız, yetenekli ve hücum futbolunu benimseyen bir
ekibin yenilmemek için oynaması. Rüştü hezimetten kurtuluyorsa, bunu tartışmak gerekir.