İlk yarının son santrası başkentte

Galatasaray, UEFA Kupası'nda Bordeaux'nun katkılarıyla son 32 takım arasına kalıp Leverkusen'le eşleşmesinden sonra Turkcell Süper Lig'in ilk yarısının kapanış maçında Oftaş deplasmanına çıkıyor.

ANKARA - Galatasaray, UEFA Kupası'nda Bordeaux'nun katkılarıyla son 32 takım arasına kalıp Leverkusen'le eşleşmesinden sonra Turkcell Süper Lig'in ilk yarısının kapanış maçında Oftaş deplasmanına çıkıyor. Çarşamba akşamı Austria Wien karşısında özellikle hücum düzeyinde ortaya koyduğu etkisiz futbolla taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Karl Heinz Feldkamp'ın öğrencileri, UEFA Kupası'nda turu cebine koymasından sonra başkentten de üç puanla ayrılmayı ve devre arasına lig lideri olarak girmeyi hedefliyor.
Feldkamp dahil eksik çok
Sarı-Kırmızılı takımda gribal enfeksiyona yakalanan teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, Austria Wien maçında olduğu gibi takımını yalnız bırakacak. Ayhan ve Okan sakatlıkları nedeniyle bu akşam forma giyemeyecek, sol dış yan adalesinde zorlanma olan Ümit Karan'ın Oftaş'a karşı görev alıp alamayacağı ise henüz açıklık kazanmadı. Cim Bom'un yabancıları Carrusca, Lincoln ve Linderoth da izinli olarak ülkelerinde bulundukları için kadroda yer almıyor. Hasan Şaş da kart cezası bulunduğu için bu akşam başkentteki mücadelede oynayamayacak.
Ev sahibi ekipte de Sterjovski ve Sandro sarı kart cezaları nedeniyle ilk yarının son maçında formalarından uzak kalacak. (Spor Servisi)