İmam Henry!

İmam Henry!
İmam Henry!
Cezayir asıllı Fransa vatandaşı futbolcu Henry, Fransa'daki bir futbol okulunda eğitim alan çocuklara namaz kıldırıyor

Dünyaca ünlü müslüman futbolcu Thierry Henry, Fransa'daki bir futbol okulunda eğitim alan çocuklara namaz kıldırırken görüntülendi. Dünya futbol tarihinin en büyük yıldızlarından ve yeniden 2 aylığına İngiliz devi Arsenal'e geri dönen Thierry Henry'nin olduğu iddia edilen imamlık yaptığı fotoğrafı, tüm dünyada sosyal paylaşım ve forum sitelerinde izlenme rekoru kırıyor. Fransız yıldız Henry'nin yoksul ailelere ve çocuklara yardım yaptığı biliniyor.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Futbol

  ,

  Fransa

  ,

  Arsenal

  ,

  Ünlü

  ,

  Forum

  ,

  Namaz

  ,

  İddia

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/107701610770164

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DUZELTME - Morpheus_80

  1- Henry Cezayir asilli degildir.kendisi Antil adalarindandir veya ingilizcesi ile West Indies Islands. 2- Muslumanliga bir kac yil once gecmistir Milli takimdaki diger Musluman arkadaslarinin etkisiyle.Fransizcasi ile bir Convertie ' dir. yani sonradan din degistiren.bu bahsettigim adalarda yasayan Zenci Fransiz halk hristiyan dinine mensuptur.

  olmamış - fluent

  müslümanların neden batıdaki algısı fena bu resimde daha iyi anlıyor insan, spor yapan top oynayan minicik çocukları ne işin safha sokuyorsun, imamlık yapıyorsun sen sporu kibarlığı centilmenliği öğretsene..

  NAMAZ - HARAYDIN

  Müslüman olmak "iman, namaz- zekat, icra-i feraiz, terk-i kebair ve diğer leri" diye özetlenir. Demek sonradan müslüman olsa da işin sırrını tam çözmüş.

  Sosyal sorumluluk - Germiyen

  Çocuklarla ilgilenmesi yoksullara destek olması güzel davranış. Henry futbolculuğunda yaptıklarında alkışlanacak...