İmparator isteyince oluyor

Devre arası kamp çalışmalarını Marbella kentinde sürdüren Galatasaray'da, futbolcuların hırslı ve istekli çalışmaları teknik heyeti memnun etti.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

MARBELLA - Devre arası kamp çalışmalarını Marbella kentinde sürdüren Galatasaray'da, futbolcuların hırslı ve istekli çalışmaları teknik heyeti memnun etti. İdmanda oyuncuların birbirlerine sert girdiği gözlenirken, teknik direktör Fatih Terim'in tepkisiz kalması dikkat çekti.
İmparator, orta saha organizasyonları üzerinde yoğunlaşırken,
Ümit Davala, Cihan, Ayhan ve Hasan Şaş dörtlüsüyle birebir görüşmeler yaparak, nasıl oynamaları konusunda bilgiler verdi. Futbolcularından, orta alanda isabetli ve seri paslarla atak yönlerini sürekli değiştirmelerini, bunu yaparken de defans ile forvete dikkat etmelerini isteyen Terim, aralarındaki mesafeyi de iyi ayarlamaları gerektiğini belirtti.
Dünya Kupası'ndaki performansını ligin ilk yarısına yansıtamayan Hasan Şaş, son idmanlardaki performansıyla göz doldurdu. Tecrübeli futbolcu, attığı güzel gollere "ikinci yarıya hazırım" mesajını verdi. Bu arada Felipe ve Chirstian'ın takımdan ayrılmasıyla iletişim sorunu yaşayan Pinto'nun sıkıntılı olduğu gözlendi. Terim, Brezilyalı futbolcuyla bir görüşme yaptı. Mehmet Polat'ın ise maçlarda takım arkadaşlarına sert girmesi, tepkiyle karşılandı. Bir pozisyonun ardından Polat'a, "Ayağımızı kırmak mı istiyorsun" diyerek çıkışan Hakan Ünsal'dan sonra Suat da "Yeter ne yapıyorsun" deyince, Arif araya girerek, "Çocuğa yüklenmeyin" diyerek Polat'a destek çıktı.
Takımda, şu ana dek transfer konusunda somut bir girişim olmaması,
İmparator'u sıkıntıya soktu.