İmparator'un gözü kara

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, başarı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını ve ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapacaklarını söyledi.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

MARBELLA - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, başarı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını ve ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapacaklarını söyledi.
İmparator, "İlk yarıda verim alamadığımız yabancı futbolcuları gönderdik. Gidenlerin yerine iyi oyuncular alınacak. Ayrıca basından çıkanların aksine yönetimle bu kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Gözümüz kara, başarılı olmak için herşeyi yapacağız. Çalışmalarımız uyumlu bir biçimde sürüyor" diye konuştu. Terim, basında Pinto hakkında çıkan haberlere de tepki göstererek, "Pinto mazereti nedeniyle kampa geç katıldı. Buna rağmen basında asılsız haberler çıktı. Bunların bilinçli olarak yazıldığını düşünüyorum" görüşünü belirtti.
İkinci başkan Ali Dürüst ise, Felipe ile takas edilen Simplicio'nun birkaç gün içinde İstanbul'a geleceğini söyledi. Dürüst, Simplicio'yla ilgili problem olmadığını belirtti.
Transfer gündemlerinde Arjantin'den Insua ve Silvera, Macaristan'dan Gera ve Hollanda'dan da van Hooijdonk gibi isimlerin olduğunu kaydeden Dürüst, perşembe gününe kadar kesin kararlarını vereceklerini belirterek, "Gera, daha önce gelmek istediğini bize iletmişti. Van Hooijdonk'tan ise yanıt bekliyoruz. Gazintepli Kemal ile ilgili şimdilik bir gelişme yok" dedi.