'İnce eleyip sık dokuyacağız'

'İnce eleyip sık dokuyacağız'
'İnce eleyip sık dokuyacağız'
PTT 1. Lig ekibi Vartaş Elazığspor'un teknik direktörü İbrahim Üzülmez, sırf transfer yapmak için oyuncu almak istemediklerini belirterek, "Devre arasında takımıma gelen oyuncunun sezon sonuna kadar maksimum katkı sağlaması gerekiyor" dedi.

ELAZIĞ - Bordo-beyazlı ekip, ligde Adanaspor ile sahasında oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını İbrahim Üzülmez yönetiminde, kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Üzülmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, devre arasında takıma oyuncu takviyesi yaparak ikinci yarıda Vartaş Elazığspor'u hedefine ulaştırmak istediklerini söyledi.

Devre arasında bazı futbolcularla yollarını ayırabileceklerini belirten Üzülmez, şöyle konuştu:
"Hedefe giden bir takımsak, zirveyi hesaplıyorsak, zirveyi istiyorsak, sırf transfer yapmak için oyuncu almak istemiyorum. Devre arasında takımıma gelen oyuncunun sezon sonuna kadar maksimum katkı sağlaması gerekiyor. İnce eleyip sık dokuyacağız. Takımıma katkı sağlayacak bir oyuncu olması lazım. Takıma, rekabeti artırabilecek, kaliteyi artıracak oyuncular almamız lazım. Görüştüğümüz, fikrini almaya çalıştığımız oyuncular var. Hocalarımla istişare edip düşündüğümüz oyuncular da var. Bu konuda önümüzdeki hafta gelişmeler olabilir."

Kulüpte bazı maddi sıkıntılar yaşandığını dile getiren Üzülmez, herkesin bu gerçeği görerek takıma sahip çıkmasını istedi.

Kentin kenetlenmesiyle bunun üstesinden gelinebileceğini vurgulayan İbrahim Üzülmez, "Bizler, kent, ileri gelenler, sahiplenip, kenetlenip Vartaş Elazığspor'u hedeflerine götürmek istiyoruz. İnşallah bunu da başarırız, başarmak istiyoruz, başaracak kapasitemiz var. Sadece bizim değil, bütün kentin kenetlenerek bunu ortaya koyması gerekiyor" değerlendirmesinde bulundu. (AA)