İngiliz basını: Kolay galibiyet

İngiliz basını: Kolay galibiyet
İngiliz basını: Kolay galibiyet
İngiliz basını, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında Fenerbahçe'yi 3 - 0 yenen Arsenal'in turu büyük ölçüde garantilediğini belirtti.

LONDRA - BBC televizyonu, "Arsenal, İstanbul 'da kontrolü eline aldı" ifadelerini kullandı. BBC ayrıca, Fenerbahçe 'nin rövanş maçını sürpriz bir şekilde 4 - 0 kazansa bile Şampiyonlar Ligi'nde yerini alamayabileceğini dile getirerek, Fenerbahçe'nin Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesinde (CAS) görülen şike davasıyla ilgili çıkacak karar sonucunda turnuvadan ihraç edilebileceği ve 2 yıl men cezası alabileceği yorumunu yaptı.

Bağış Erten yazdı. "'Topçu Kışlası' yine sorun yarattı"


The Guardian Gazetesi ise, iyi bir futbol sergileyen Arsenal'in kolay bir galibiyet aldığını ifade etti. Gazete ayrıca, Arsenal'in Şampiyonlar Ligi'nin eşiğinde olduğu, sarı lacivertlerin İngiliz takımı karşısında zorlandığı ve fazla etkinlik gösteremediği dile getirdi.  Sky News televizyonunun internet sitesinde de, Arsenal'in Türkiye 'de kolay bir galibiyet aldığını ve Şampiyonlar Ligi'ne büyük ölçüde katılacağını belirtti.  Daily Telegraph gazetesi ise Fenerbahçe'nin kötü bir oyun sergilediğini ifade ederken, Arsenal'in ligde aldığı mağlubiyetten sonra kendini toparladığına dikkat çekti. (DHA)

Ersun Yanal'dan Emenike yanıtı

Wenger'den 3-0 yorumu

Kadıköy'de fotoğraflarını dili