İngiltere maçı hâlâ muamma

Futbol Federasyonu, İngiltere maçının hangi statta oynanacağını Makedonya maçından sonra açıklayacak.

İSTANBUL - Futbol Federasyonu, İngiltere maçının hangi statta oynanacağını Makedonya maçından sonra açıklayacak. Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy,
"Makedonya maçının ardından teknik heyetle bu konuşu görüşeceğiz" derken, teknik direktör Şenol Güneş ise, "Stadın acelesi yok. Zaten bu konu şu anda gündemimizde yok. Zaten medyada yapılan tahminler de doğru değil. Gündemimizde Makedonya maçı ve FIFA Konfedarasyon Kupası var. 30 Haziran'a kadar hangi kentte oynanacağına karar vereceğiz" diye konuştu.
Bülent: Eleştiriler yersiz
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde kampta bulunan milliler, barbekü partisine katıldı. Kaptan Bülent Korkmaz, Makedonya maçının çok zor geçeceğini belirterek, "Ancak bizler zorlukları aşacak güçteyiz. Arkadaşlarımla tamamen bu maça konsantre olup, kazanmak istiyoruz" derken, eleştirilen Hakan Şükür'le ilgili şu yorumu yaptı: "Hakan uzun bir aradan sonra oynamasına rağmen çıktı koştu, mücadele etti ve takıma yararlı oldu. Alpay da uzun süredir forma giymemesine rağmen elinden geleni yaptı. Bu eleştirilere anlam vermek güç." Slovakya maçında milli takımı galibiyete taşıyan golü atan Nihat Kahveci ise, "Bizim kaybetmeye tahammülümüz yok. Bu maçı kazanıp, sonra da İngiltere ile grup birinciliği için oynamak istiyoruz" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)