İngiltere sıra savıyor

Bu gece Euro 2004 yolunda, sondan bir önceki maçlar oynanıyor. Türkiye'nin de yer aldığı 7. Grup'ta, ikinci sırada bulunan İngiltere, yedinci maçını bir puanlı grup sonuncusu Liechtenstein ile Manchester kentinde yapacak.

MANCHESTER - Bu gece Euro 2004 yolunda, sondan bir önceki maçlar oynanıyor. Türkiye'nin de yer aldığı 7. Grup'ta, ikinci sırada bulunan İngiltere, yedinci maçını bir puanlı grup sonuncusu Liechtenstein ile Manchester kentinde yapacak. Old Trafford Stadı'ndaki maç 22.00'de başlayacak. Grupta 16 puanla Türkiye'nin iki puan ardından ikinci sırada yer alan İngiltere, 11 Ekim'de İstanbul'daki maç öncesinde Liechtenstein'dan mutlaka üç puan almak durumunda.
Geçen cumartesi gecesi Üsküp'te, Makedonya önünde zorlanan ve 1-0 mağlup kapattığı ilk yarının ardından ikinci 45 dakikada galibiyete uzanan Sven Goran Eriksson'un öğrencileri, Liechtenstein'daki ilk maçı 2-1 kazanmışlardı. İngiltere bu geceki randevuya sakat oyuncuları Nicky Butt ve Rio Ferdinand'dan yoksun çıkacak. Grubun diğer maçında ise 6 puanlı Slovakya, kendi evinde 4 puanlı Makedonya'yı konuk edecek. Zilina kentindeki maçın başlama saati 21.15.
Diğer maçlar
Elemelerde bu gece ayrıca şu maçlar oynanacak: 1. Grup: İsrail-Malta, Slovenya-Fransa, 2. Grup: Lüksemburg-Bosna Hersek, Danimarka-Romanya, 3. Grup: Çek Cumhuriyeti-Hollanda, Moldova-Belarus, 4. Grup: Polonya-İsveç, Letonya-Macaristan, 5. Grup: Almanya-İskoçya, Faroe Adaları-Litvanya, 6. Grup: Kuzey İrlanda-Ermenistan, İspanya-Ukrayna, 8. Grup: Belçika-Hırvatistan, Andorra-Bulgaristan, 9. Grup: Galler-Finlandiya, Sırbistan Karadağ-İtalya, 10. Grup: Rusya-İsviçre, Arnavutluk-Gürcistan. Bu arada 1. Grup'taki İsrail-Malta maçı İsrail'in, maçlarını güvenlik sorunlarından sahasında oynayamaması nedeniyle Antalya'da oynanacak. (Spor Servisi)