İngiltere'de Campbell şoku

İngiltere Milli Takımı'nın savunmasındaki önemli isimlerden Sol Campbell "Eğer hakemlerin bana karşı olan ters tutumu devam ederse, milli formayı bir daha giymeyeceğim" açıklamasını yaptı.

LONDRA - İngiltere Milli Takımı'nın savunmasındaki önemli isimlerden Sol Campbell "Eğer hakemlerin bana karşı olan ters tutumu devam ederse, milli formayı bir daha giymeyeceğim" açıklamasını yaptı. Şok etkisi yapan bu sözlerden sonra başarılı savunma oyuncusuyla hemen bir görüşme yapan teknik direktör Sven Goran Eriksson, "Campbell'la görüştüm ve aradaki sorunları çözdük" diye konuştu. Ancak Sol Campbell, Hırvatistan ile dün gece oynanan hazırlık maçı kadrosuna alınmasına rağmen sakatlığını öne sürerek kampa katılmadı. Arsenal'li yıldız, geçen sezon son dört maçta cezalı olduğu için forma giymemişti. Bu sezonun ilk karşılaşması olan Everton mücadelesinde kırmızı kart gören Sol Campbell'a dört maç ceza gelebilir.
Bu arada İngiltere Milli Futbol Takımı'nın eski kaptanı Paul Gascoigne, Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından El Cezire'de oynayacak. 36 yaşındaki Paul Gascoigne'in, Abu Dabi Kulübü'nden ayrılan Liberyalı milli oyuncu George Weah'ın yerine transfer edildiği belirtildi. Birleşik Arap Emirlikleri'ni birçok vesileyle ziyaret ettiğini söyleyen Paul Gascoigne, transfer olduğu ülkenin, çocuklarının yaşaması için de iyi bir yer olduğunu sözlerine ekledi. (Spor Servisi)