İngiltere'de gündem Yılmaz Vural

İngiltere'de gündem Yılmaz Vural
İngiltere'de gündem Yılmaz Vural
Yılmaz Vural ile Alex Ferguson'u karşılaştıran İngiliz Daily Mail Gazetesi, tecrübeli hocanın bir Premier Lig kulübü ile görüştüğünü yazdı.

Alex Ferguson ve Yılmaz Vural'ın kariyerlerine aynı anda başladığını belirten Daily Mail, Ferguson'un uzun yıllar tek takımda çalışmasına karşın Yılmaz Vural'ın bu sürede 22 takım çalıştırmasına dikkati çekti.

"Rüyamda Real Madrid'i çalıştırıyorum"


Eurosport Türkiye 'de yer alan habere göre; Geçen yıl Elazığspor'u çalıştıran Vural'ın bu yıl isşsiz olduğunu vurgulayan Daily Mail, tecrübeli teknik adamın, "Tüm dünyanın gözü Premier Lig'de ama Türkiye'de insanlar futbola aşık" ifadelerine yer verirken, "Efsanevi Türk teknik direktör, renkli kariyerini İngiltere'yi taşıyabilir" yorumunda bulundu.  

Vural'ın Alman vatandaşlığı ve Köln Spor Akademisi mezunu olmasına da değinen İngiliz gazetesi, tecrübeli hocanın Arsenal-Southampton maçını izlemek için Cumartesi günü Emirates Stadı'nda olduğunu yazdı. Haberde, Vural'ın hırslı bir teknik adam olduğuna ve hırsından dolayı sahada futbolcu dövmesine de yer verildi.

Yılmaz Vural'ın "Antrenörlüğe Ferguson'la beraber başladık, o efsane oldu ben 22 takım çalıştırdım" sözlerini ön plana çıkaran Daily Mail, tecrübeli teknik adamın Türk medyasında büyük bir karizmaya sahip olduğunu belirtti. Gazete, Yılmaz Vural'ın daha önce Fenerbahçe ile anlaştığını ancak bu transferin gerçekleşmediğini ve Vural'ın İstanbul 'un üç büyük takımından herhangi birini çalıştırma fırsatı bulamadığını ifade etti.

Vural'dan 'intihar' itirafı