İngiltere'nin Beckham sıkıntısı

İngiltere Milli Takımı Kaptanı David Beckham'ın, İspanya Ligi'nde Real Madrid'in Valencia'ya 2-0 yenildiği maçta dizinden sakatlandığı için, 11 Ekim'deki Türkiye-İngiltere karşılaşmasına dek iyileşip iyileşemeyeceğinin belli olmadığı belirtildi.

MADRİD - İngiltere Milli Takımı Kaptanı David Beckham'ın, İspanya Ligi'nde Real Madrid'in Valencia'ya 2-0 yenildiği maçta dizinden sakatlandığı için, 11 Ekim'deki Türkiye-İngiltere karşılaşmasına dek iyileşip iyileşemeyeceğinin belli olmadığı belirtildi. David Beckham, önceki günkü Real Madrid-Valencia maçında 90 dakika forma giymesine karşın, sakatlığı nedeniyle dünkü antrenmana çıkamadı. David Beckham, 11 Ekim'deki Türkiye maçına kadar hazır olup olamayacağını bilmediğini söyledi. Bu zorlu maça daha iki haftasının olduğunu ve o maçtan önce de biri Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki Porto mücadelesi olmak üzere önemli karşılaşmaları bulunduğunu vurgulayan yıldız futbolcu, Türkiye karşılaşması için telaşa girmeden önce önündeki müsabakalara konsantre olmasının daha doğru olacağını söyledi.
İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sven-Goran Eriksson ise The Independent on Sunday gazetesinde bir makale kaleme alırken, İngiliz taraftarlara yine 'Türkiye'den uzak durun. Türkiye'ye gelmek yerine, maçı TV'den izleyin' dedi. (Spor Servisi)