Iniesta'dan Arda Turan'a destek

Iniesta'dan Arda Turan'a destek
Iniesta'dan Arda Turan'a destek
Barcelona takım kaptanı Andres Iniesta, milli futbolcu Arda Turan için "Futbolu için uygun ve ideal bir takıma geldi" dedi.

MADRİD - Andres Iniesta, bir firmanın tanıtımı dolayısıyla verdiği röportajda, "Arda Turan, yetenekli ve kaliteli bir futbolcu. Aynı zamanda oyunu anlama ve takıma uyum sağlama kapasitesine sahip. Futbolu için uygun ve ideal bir takıma geldi. Şimdiye kadar görüldüğü gibi birlikte de oynayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Barcelona'nın 34 maçtır yenilmeme serisinin en büyük sırrının 'alçak gönüllülük ve her zaman maç kaybedilebileceğini bilmek' olduğunu savunan yıldız oyuncu, "Bir sezonda 3 kupayı birden (lig, Kral Kupası, Şampiyonlar Ligi) bir kez daha kazanmak imkansız gibi gelirken, 6 yıl sonra bunu başardık. Her yıl kupalar kazanarak, takım olarak ne kadar sağlam olduğumuzu gösteriyoruz" değerlendirmesini yaptı.

Lionel Messi, Neymar ve Luis Suarez'i dünyanın en iyi forvet üçlüsü olarak gösteren 31 yaşındaki İspanyol futbolcu, fiziksel açıdan kendini çok iyi hissettiğini ve profesyonel kariyerini Barcelona'da sonlandırmak istediğini de sözlerine ekledi