Iniguez'den oyuncularına tebrik

Iniguez'den oyuncularına tebrik
Iniguez'den oyuncularına tebrik
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Iniguez, Galatasaray'a karşı ikinci periyottan itibaren gerçek performanslarını ortaya koyduklarını söyledi.

İSTANBUL - Roberto Iniguez, Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'ndak 79-67 kazandıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, sarı-kırmızılı ekibi mücadeleleri nedeniyle tebrik ederek, "Maçın birinci çeyreğinde sıkıntılar yaşadık. Sonrasında bu hatalarımızı anladık ve düzeltme yoluna gittik. İkinci çeyrekten itibaren de gerçek performansımızı sahaya yansıtmaya başladık. Taraftarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Oyuncular, onların yarattığı enerjiyi hissediyor. Taraftarımız bizim için son derece önemli. Onlar bu takımın bir parçası" diye konuştu.

Galatasaray 'ın bu sezon iyi bir performans ortaya koyduğunu, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda ve Avrupa Ligi'nde birer maç kaybettiklerini, ligde bu maça kadar da kaybetmediklerini hatırlatan Iniguez, "Öncelikle oyuncularımı tebrik ediyorum. Yılbaşından önce Ceyhan Belediyesi maçımız var. Bu maç da aynı derecede önem taşıyor. Hatta Galatasaray Odeabank maçından daha önemli diyebilirim. Aynı zihniyeti, aynı mücadeleyi sahaya yansıtmamız lazım. Yanılmıyorsam arka arkaya kazandığımız 15 maç oldu. Şimdi önümüzdeki maça odaklanacağız" ifadelerini kullandı.

MEMNUN: ÇOK KÖTÜ OYNADIK

Galatasaray Odeabank Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Ekrem Memnun ise çok kötü bir performans ortaya koyduklarını anlatarak, şunları söyledi:
"Bizim açımızdan çok kötü bir maç oldu. Çok çok kötü oynadık. Maçla ilgili benim konuşabileceğim pek bir şey yok. Anlaştığımız, konuştuğumuz hiçbir şeyi uygulayamadık. Enerjimiz yoktu. Maalesef sebebini şu anda bilmiyorum. Yapacak bir şey yok şu aşamada. Araştıracağız sebebini. Hiçbir şekilde kendi oyunumuzla uzaktan yakından alakası olmayan bir oyun oldu." (AA)