İnönü Stadı'nda fıkra gibi olay

İnönü Stadı'nda fıkra gibi olay
İnönü Stadı'nda fıkra gibi olay
Portekiz ekibi Benfica, sahasındaki her maç öncesi statta gerçek kartal uçuruyor. Bu gösteriyi İnönü Stadı'nda yapmak isteyen Beşiktaş'ın başına fıkra gibi bir olay geldi.

Radikal.com.tr - Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol' programında, birkaç yıl önce yaşanan ilginç bir olayı anlattı.

Beşiktaş istedi ve aldı: 2-1

"KÖFTECİ ALMIŞ DÖNER BIÇAĞINI..."

Dilmen, "Beşiktaş Kulübü, Benfica'nın maç öncesi statta uçurduğu kartalı İstanbul 'a getirmek istemiş. Lizbon'da kartalı eğiten adamı buluyorlar. 65 bin dolar para verip getiriyorlar kartalı. Ama 'eğitmemiz lazım' deniyor. İnönü Stadı'na getiriyorlar. Amblemin üstüne eti koymuşlar. Kartal uçuyor uçuyor, sonra geliyor amblemin üzerine konuyor. 10 gün konuyor, maç günü konmuyor. Neden biliyor musun? Çünkü köfteciler var ya kenarda, kartal stadın dışına gitmiş. Köfteci de almış döner bıçağını kartalı kovalıyor. Yaşanmış bir olay bu" dedi.

Güntekin Onay'ın "Fıkra gibi bir olay" yorumu üzerine Rıdvan Dilmen, "Beşiktaş yönetimi o zaman köftecileri düşünememiş. Maç şartlarıyla çalışacaksınız" ifadelerini kullandı.

Orman: Stat konusunda Başbakan'dan hep destek gördük