İnönü Stadı'nda 'mühür' şoku

İnönü Stadı'nda 'mühür' şoku
İnönü Stadı'nda 'mühür' şoku
Belediye yetkilileri, İnönü Stadı'na giderek inşaatı mühürlemek istediği. Başkan Orman'ın araya girmesiyle 1 hafta süre verildi.

Siyah-beyazlı yönetimin kurtuluş formülü olarak gördüğü yeni stat yapımında çok ilginç bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı.

Trabzonspor ve Beşiktaş puanları paylaştı: 1-1


Fanatik Gazetesi'nden Orhan Yıldırım'ın haberine göre; önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, İnönü Stadı’na gitti ve çalışmaların devam ettiği sırada inşaatı mühürlemek istedi. Gerekçe olarak da ruhsatlarda eksiklik olması gösterildi. Bunun üzerine kulüp çalışanları hemen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı aradı. Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmasına rağmen araya giren biyah-beyazlı kulübün patronu, mühürleme işleminin önüne geçti.

SORUN HENÜZ ÇÖZÜLEMEDİ

Böylece inşaat çalışmalarının devam etmesi sağlandı. Ancak Belediye yetkilileri, sorunun çözülmediğini belirterek, kulübe ruhsatlardaki eksiklerin giderilmesi için 1 haftalık süre tanıdı. Eğer 1 hafta içerisinde gerekli işlemler yerine getirilmezse, belediye yetkililerinin tekrar İnönü Stadı’na giderek inşaata mühür vuracakları bildirildi.

Fikret Orman'dan transfer açıklaması