'İnsanlar artık Selçuk'tan bıktı'

'İnsanlar artık Selçuk'tan bıktı'
'İnsanlar artık Selçuk'tan bıktı'
Galatasaray, deplasmanda Gaziantepspor'u 1-0 mağlup etmesine karşın Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a yönelik eleştiriler devam etti.

TRT'de yayınlanan ' Futbol Ateşi' programında yorumculuk yapan Erman Toroğlu, Galatasaraylı futbolcular Burak Yılmaz ve Selçuk İnan hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Galatasaray'da 65 milyon TL'lik kriz!

"BURAK YILMAZ, HEP AĞLIYOR"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Burak Yılmaz'ın sürekli 'ağladığını' iddia eden Erman Toroğlu, "Galatasaray'da Burak Yılmaz vazgeçilmez, 100 maçta 57 gol atmış. Yalnız bu sezon oynadığı 11 maçta 23 kez ofsayta düşmüş bu arkadaş. Peki, Burak ne alıyor ağabey Galatasaray'dan? Ben paraya bakarım ağabey, ne alıyor bu arkadaş? Eğer 400 bin dolara aldığım ev 2 sene sonra 200 bin dolar oluyorsa yandım ben. Burak, 3 falan alıyordur Galatasaray'dan. Burak'a bakıyorum her pozisyondan sonra ağlıyor, anne topumu aldı, baba dövdüler beni... Yok böyle bir şey. Golünü attı 89'da ama bana hikaye anlatmasınlar, Galatasaray hakem kararıyla kazandı" dedi.

"SELÇUK İNAN ARTIK BIKTIRDI"

Takım kaptanı Selçuk İnan'ı da eleştiren Toroğlu, "Mehmet Ekici ve Selçuk İnan diye bir adam var. Mehmet Ekici'ye bir bakın. Baktın olmuyor 'Yeter artık' diyeceksin Selçuk'a. Bırakacaksın, gidecek, uğraşmayacaksın. Hem Galatasaray'da hem de Milli Takım'da. Bırakın artık, değiştirin bu işleri. İnsanlar, bazılarından bıktı. Israr eden teknik direktörü de 'Artık yeter' diye bağıracaklar, 'Yeter Fatih Terim' diyecekler. Göstere göstere bazı şeyler yapılmıyor. İnsanlar görüyor, tepki gösteriyor, buna kızmayacaksın, insanlar haklı" şeklinde konuştu.

İşte Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşme süresi