'Inter'i Emre yönetecek'

Inter takımının teknik direktörü Hector Raul Cuper, "Inter'de oyunun merkezi Emre Belözoğlu olacak" dedi. La Gazzetta dello Sport gazetesinde dün yayımlanan demecinde Cuper, maksimum verim alabilmek için çok fazla opsiyonu olan ve zengin bir kadroya sahip olduğunu söyledi.

ROMA - Inter takımının teknik direktörü Hector Raul Cuper, "Inter'de oyunun merkezi Emre Belözoğlu olacak" dedi. La Gazzetta dello Sport gazetesinde dün yayımlanan demecinde Cuper, maksimum verim alabilmek için çok fazla opsiyonu olan ve zengin bir kadroya sahip olduğunu söyledi. Oyun sistemi içinde Emre'nin önemli bir faktör olduğuna dikkati çeken Cuper, "Emre'yi oyunun gidişatına yön vermesi için seçtim. Bana öyle geliyor ki, artık Inter'i yönetebilecek düzeyde" dedi.
Hamit Altıntop mercek altında
Arjantinli teknik adam, gerektiği taktirde Emre'nin yerine oyuna alabileceği Lamouchi, Zanetti, Okan, Almeyda gibi isimler olduğunu ve bu futbolcular arasından en formda olanını seçme imkânına sahip olacağını da
ifade etti. Öte yandan, aynı gazetede yer alan bir haberde Inter'in, Schalke 04 ve Ümit Milli Takım'ın orta saha oyuncusu Hamit Altıntop'u yakın takibe aldığı iddia edildi.
Portekiz ile Türkiye arasında oynanan Ümit Milli maçı sonrası, Inter'in gözlemcisi Luisito Suarez'in kulübe verdiği raporda, genç futbolcu hakkında iyi izlenimlerin olduğu kaydedilen haberde, Hamit'in artık Avrupa'nın büyük takımlarının 'merceği altında olduğu' kaydedildi. (Spor Servisi)