Irina Shayk son noktayı koydu

Irina Shayk son noktayı koydu
Irina Shayk son noktayı koydu
FIFA Altın Top ödül gecesinde sevgilisi Cristiano Ronaldo'yu yalnız bırakan Irina Shayk'ın, işleri sebebiyle Zürih'e gidemediği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü İsviçre ’nin Zürih kentinde düzenlenen FIFA Galası’nda ‘Yılın En İyi Futbolcusu’na verilen Altın Top’un sahibi Cristiano Ronaldo olmuştu. Geceye, geçen seneden farklı olarak İrina Shayk olmadan katılan Portekizli yıldıza, törende sadece ailesi eşlik etmişti. Ayrıca Ronaldo, konuşması sırasında Shayk’tan hiç bahsetmemişti.

Yüzyılın en iyi Portekizli futbolcusu: ROnaldo

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; İkilinin ayrıldığı iddiaları üzerine Rus modelin bağlı olduğu New York ’daki PR şirketi, Shayk’ın, Zürih’te olmamasıyla ilgili olarak, “Ballon d’Or galası, Irina’nın takvimine uymuyordu ve işi yüzünden törene katılamadı. Bunun dışında yapabileceğimiz herhangi bir açıklama yok” ifadelerini kullandı. Ünlü güzelin ise yakın çevresine, “Ayrılık iddiaları söz konusu değil” dediği öğrenildi.

IRINA YOKSA, MESSI VAR!

Geçen seneki gecede de ödülü kazanan Cristiano Ronaldo’nun yanında 2014’te, sevgilisi İrina Shayk vardı. Ronaldo, fotoğraflarının çekildiği sırada eliyle, sevgilisinin bacağına dokunmuştu. CR7’nin, bu yılki galada ise yanında ezeli rakibi Lionel Messi oturuyordu. Messi ile samimi görüntüler sergileyen Ronaldo’nun, benzer bir dokunma sahnesini bu kez Messi’ye yapması, sanal ortamda espri konusu oldu.

Real Madrid 2 - 2 Atletico Madrid