İsmail Kartal: Erkan Zengin'i Sow yüzünden istedim

İsmail Kartal: Erkan Zengin'i Sow yüzünden istedim
İsmail Kartal: Erkan Zengin'i Sow yüzünden istedim
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Sow Afrika Kupası'na gideceği için Erkan Zengin'in alınmasını istedim" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Eskişehirspor'dan ayrılma kararı alan Erkan Zengin'in alınmasını neden istediğini açıkladı. Kartal, "Başkanımız ve yöneticilerimiz bana böyle bir konunun olduğunu söylediler. 'Sow Afrika Kupası'na gidecek, alabilirsiniz iyi olur' dedim" ifadesini kullandı.

"SON 10 MAÇIN 8'İNİ KAZANDIK"
Başakşehir maçıyla ilgili görüşlerini de dile getiren İsmail Kartal, futbolcularına övgüler yağdırarak şöyle konuştu:
"İyi takımlarından birini yendik. Son 10 maçın 8'ini galibiyet, 2'sini beraberlikle tamamladık. Maç fazlasıyla lideriz. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Oynadığımız futbol beni mutlu etti. Net bir galibiyet elde ettik, oyuncularımı tebrik ediyorum. Şimdi iyi bir tatili hak ettiler. Sezon ikinci yarısında da elimizden geleni yapacağız. İnşallah sezon sonunda da şampiyon olacağız."

"BİRDENBİRE FENERBAHÇE'NİN BAŞINA GELDİK!"
16 haftalık performansını değerlendiren İsmail Kartal, "Zor bir dönemdi. Göreve geldiğimden bu güne kadar kolay değildi. Dünya Kupası'ndan geç gelen isimler oldu. Birdenbire Fenerbahçe'nin başına geldik. 3-4 puan daha fazla almayı düşünüyordum. 36 puan topladık. Derbinin sonucunu bekleyeceğiz. 36 puanla iyi bir durumdayız. Oyuncularımla birlikte daha iyi çalışarak şampiyonluk için mücadele edeceğiz. İnşallah sezon sonunda şampiyon oluruz" diye konuştu. (Hurriyet.com.tr)

Emenike'den İsmail Kartal'a şok tepki!

Cumartesinin lideri yine Fenerbahçe

Erkan Zengin'den Fenerbahçe açıklaması