İsmail Kartal: Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik

İsmail Kartal: Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik
İsmail Kartal: Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Sezon başında ve devre arasında büyük transferler yapan Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik" dedi.

RADİKAL- Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Trabzonspor ile oynadıkları ve golsüz beraberlikle sonuçlanan mücadelenin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

KALEMİZE BİLE GELEMEDİLER"


“Maça iyi hazırlandık. İyi konsantre olduk" diyen İsmail Kartal maç sonu  şunları söyledi: "Taraftarlarımızın maça ilgi göstereceğini biliyorduk. Biz de bu atmosfer altında maçı kazanmayı hedefliyorduk. Maça da iyi başladık. Oyuncularımız verdiğim görevleri yerine getirdiler. Rakibi oynatmadan, orta çizgiyi geçirmeden oynadık. Baştan sona rakibimizden çok üstündük. Bir frikiğin haricinde kalemize bile gelemdiler. Eğer bir gol bulsaydık bu maçı çok farklı kazanabilirdik. Büyük bir fark olabilirdi. Oyuncularımızı verdikleri bu oyundan dolayı tebrik ediyorum. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Bu pozisyonları atacağımız zaman da gelecek. Biz Allah’ın izniyle şampiyon olacağız.

"ÇOK İSTEKLİ OYNAYINCA...

Taraftarların desteğiyle takımımız bazen aceleci oldu. Bazı son vuruşlarda başarısız olduk. Çok istekli oyun bazı basit hataları yapmamıza neden oldu. Sezon başında ve devre arasında büyük transferler yapan Trabzonspor’u bu akşam sahadan sildik. Oyuncularımıza yeniden teşekkür ediyorum.

Ersun Yanal: Kötü değil çok kötü oynadık