İsmail Kartal'dan flaş karar!

İsmail Kartal'dan flaş karar!
İsmail Kartal'dan flaş karar!
Başkan Aziz Yıldırım'ın, "İsmail Kartal ile yola devam edeceğiz" açıklamasına rağmen sezon içinde yaşadıklarından olumsuz etkilenen sarı-lacivertli hocanın radikal kararlar aldığı öğrenildi.

Aykut Kocaman ve Ersun Yanal’a göre daha duygusal bir yapısı olan Kartal, gelecek sezonla ilgili kendisine birçok kez yöneltilen sorulara bugüne kadar net cevaplar vermekten kaçınmıştı. Son olarak Bursaspor maçı sonrası basın mensuplarıyla yaptığı sohbette geleceği ile ilgili bir soruya, "Planlarım var ama önce kazasız belasız sezonu bitirelim. Ondan sonra bunları oturur konuşuruz. Sezon sonunda ne yapacağım konusunda bir iki tane plan yaptım. Hayırlısı” cevabını verdi.

Bakan Avcı'dan Fenerbahçe'yi yıkan cevap!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; İsmail Kartal’ın sezon sonu görevi bırakmayı düşündüğü ortaya çıktı. Taraftar tepkisi, tribünden yeterli desteği alamadığı düşüncesi, bazı oyuncularla ortaya çıkan problemler, oyunculara derbi zaferleri sonrası prim verilirken teknik heyetin pas geçilmesi, ağır eleştiriler, devre arası transfer talebinin yerine getirilmemesi ve zaman zaman yönetimle yaşadığı sıkıntılar sebebiyle bir hayli üzgün olduğu kaydedilen deneyimli hocanın, takımı şampiyon yapıp Fenerbahçe'yi bırakmayı planladığı öğrenildi.

Hatta Kartal'ın, bu düşüncesini bazı çalışma arkadaşlarıyla bile paylaştığı ve “Çok yoruldum, ne sonuç alırsak alalım sezon sonu bırakabilirim” ifadelerini kullandığı belirlendi.

'KAL' DERSE KALIR

Sarı-lacivertli kulüp yetkilileri ise Başkan Aziz Yıldırım ile İsmail Kartal'ın yakınlığının çok farklı olduğunu belirterek, “Başkan 'kal' derse kalır” ifadelerini kullandılar. Kartal’ın, Kocaman ve Yanal’dan farklı olarak Yıldırım ile baba-oğul ilişkisi yaşadığı ve onun isteklerini kolay kolay geri çeviremeyeceği belirtildi.

Volkan Demirel: Adamlıklarından şüphe ediyorum!