İsmail Kartal'ı kurtaran futbolcu!

İsmail Kartal'ı kurtaran futbolcu!
İsmail Kartal'ı kurtaran futbolcu!
Fenerbahçe'de taşlar yerinden oynayabilir. Son maç kazanıldı, ama teknik patron İsmail Kartal'ın koltuğu sallanıyor.

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; sarı-lacivertli takım, Raul Meireles’in şans golüyle Balıkesir’de kazanamasaydı İsmail Kartal’ın bileti kesilecekti. B planı olan Başkan Aziz Yıldırım, futbolculara da “Şampiyon olun, kontratınızı konuşalım” diyor.

1907 Fenerbahçe Derneği'nden Alex'e veda mesajı


FUTBOLU TAT VERMİYOR

İsmail Kartal, sürekli “Top bizde daha çok kaldı, rakamlar üstünlüğümüzü gösteriyor” diyor. Ancak sergilenen futbol kimseye zevk vermiyor. Balıkesirspor maçından sonra yönetici Mahmut Uslu’ya soruyorlar “Takımın futbolunu beğendiniz mi?” diye. O da “İsmail hocaya sorun” diyerek gönderme yapıyor. İsmail hoca da basın toplantısında “Mahmut Uslu mu sordu? Futbolumuzu beğeniyorum” diyor. Maç sonundaki gerilim aslında maç öncesine dayanıyor.

Meireles’in şans golü olmasaydı, berabere bile kalınsaydı, Kartal gönderilecekti. Demek ki yönetimin bir B planı da var! Aziz Yıldırım, maç öncesi “Beraberliği kabul etmiyorum. Savaşın ve galip gelin” demiş. Sözleşmesi biten Mert Günok'un dışında 30 yaş üstünde olan futbolculara da “Sezon sonunda şampiyon olursanız kontratınızı konuşuruz” restiyle aba altından sopa gösterilmiş.

Fenerbahçe'den Alves açıklaması