'İsminizin anons edilmesi çok güzel'

Devre arasında Antalya'da kamp yapan Fenerbahçe'de herkes
'Ortega Arjantin'den döner mi?' papatya falına bakarken, Oğuz Çetin genç bir oyuncuya, Semih'e şans veriyordu hazırlık maçlarında.

İSTANBUL - Devre arasında Antalya'da kamp yapan Fenerbahçe'de herkes
'Ortega Arjantin'den döner mi?' papatya falına bakarken, Oğuz Çetin genç bir oyuncuya, Semih'e şans veriyordu hazırlık maçlarında. Az ışıklandırılmış sahalarda attığı gollerle tüm dikkatleri
üzerine çeken Semih, lige dönüldüğünde, Sarı-Lacivertliler'in yaşadığı onca gürültü arasında kaybolup gitmişti... ki 'emanetçi hoca' Tamer Güney, genç golcüyü Gençlerbirliği maçında onbirde sürdü sahaya. Sahada çokca utangaç, biraz acemi bu genç, takımının attığı üç golden ikisine imzasını attı, diğer gençlerle...
Semih, sezon başından bu yana A takımla birlikte idmanlara çıktığını hatırlatarak, "Tamer hocam beni altyapıdan tanıdığı için Gençlerbirliği karşısında görev verdi.
İki gol attığım için çok mutluyum. Bir gün bir yerde patlayacağımı düşünüyordum. Bu Gençlerbirliği maçına kısmet oldu" diyor.
İyi çalışıp, takımda kalıcı olmayı hedeflediğini vurgulayan Semih,
"Altyapıdan gelen arkadaşlarla birlikte var gücümüzle takıma girmek için çalışıyoruz. Takımımıza katkıda bulunmak bizleri çok mutlu ediyor. Özellikle attığınız golden sonra isminizin anons edilmesi, insana ayrı bir heyecan veriyor. Umarım bundan sonra da başarılı maçlar çıkarırız" diye konuştu.
Tamer Güney ise, genç futbolcusuna övgüler yağdırdı. Güney, genç oyuncu Semih'in çok yetenekli bir futbolcu olduğunu vurgulayarak, "Fenerbahçe'de yıllardır altyapıdan futbolcu gelmediği yönünde eleştiriler
oluyor. Bence Semih, altyapıdaki futbolcular için bir simge olacak. Semih'in hem Türk futbolu, hem de Fenerbahçe'ye yararlı olacağına inanıyorum" dedi. Bu arada, Fenerbahçe'nin kaptanı Ümit Özat da Gençlerbirliği maçında genç arkadaşlarının iyi mücadele ettiğini söyledi. (Spor Servisi)