Issız bir adaya düşse yanına kimi alırdı?

Issız bir adaya düşse yanına kimi alırdı?
Issız bir adaya düşse yanına kimi alırdı?
Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Mario Gomez, özel hayatında merak edilenlere ilişkin soruları yanıtladı. Alman golcü, "Issız bir aday düşsen yanına kimleri alırsın?" sorusuna da cevap verdi.

Siyah-beyazlı takımı bir sınıfa benzetmesi halinde sınıfın en çalışkanı olarak Andreas Beck'i gösteren Mario Gomez, "Beck gerçekten çok çalışıyor. Tabiki ben de çok çalışıyorum. Sınıfın en haylazı sorusuna cevap vermek istemiyorum. Bu bir sır olarak bende kalacak" dedi.

Beşiktaş televizyonuna konuşan Alman futbolcu, takımın noel babasının da Andreas Beck olduğunu söylerken, "Çünkü onun saçları beyaz" ifadelerini kullandı.

Çocukluğundan beri örümcek adam hayranı olduğunu söyleyen yıldız golcü, Beşiktaş'ın Süpermen'i ve Yeşil Dev Adam Hulk'u olarak Quaresma'yı gösterdi.

"Süper kahraman olsaydım tüm dünyaya barış getirmek isterdim" diyen Mario Gomez, "Futbolu bırakmış hangi üç oyuncu ile yanyana oynamak istersin?" sorusuna, "Jay Jay Okocha, Romario ve Brezilyalı Ronaldo" yanıtını verdi.

ISSIZ BİR ADAY DÜŞSEYDİ...

Siyah-beyazlı oyuncu, "Issız bir adaya düşse Beşiktaş'tan hangi 3 ismi yanına alırsın?" sorusu üzerine, "Sergen Yalçın, Ailton ve bizim takımın aşcısı Recep ustayı seçerdim. Çünkü orada 3 efsane var. Recep Usta da mutfağın efsanesi. Acıkmam durumunda Recep Usta bana her gün güzel yemekler yapar" şeklinde konuştu.