İstanbul âşığı Roberto Carlos

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, İspanyol Marca gazetesine konuştu. Carlos, "Kulüp ve camia beni inanılmaz güzel karşıladı.

  • Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, İspanyol Marca gazetesine konuştu. Carlos, "Kulüp ve camia beni inanılmaz güzel karşıladı. Burada birçok kişi beni idol gibi görüyor. İstanbul inanılmaz bir şehir. Bir saat içinde Asya ve Avrupa kıtalarında olabiliyorsunuz. Eskiden 'Dünyada yaşanabilecek iki yer var. Bunlar da Madrid ve Sao Paulo' diyordum. Şimdi bunlara İstanbul da dahil oldu" diye konuştu. Tecrübeli solak ayrıca futbolu Fenerbahçe'de bırakacağını ve antrenörlük kariyerine Sarı-Lacivertli kulüpte başlayacağını söyledi.
  • Fenerbahçe Kulübü'nün 100. yıl kutlama etkinlikleri çerçevesinde organize edilen Rusya-Türkiye Dostluk Süper Maratonu, dünkü Fenerbahçe-Konyaspor maçının devre arasında yapılan törenle tamamlandı. Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun da katıldığı törende Fenerbahçeli ve Rus atletler, ellerinde Türkiye, Rusya ve Fenerbahçe bayraklarıyla sahaya girerek tur attı.
  • Maç öncesi futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, milli maçtaki performansı nedeniyle Marco Aurelio'ya ayrıca destek verdi.