İşte Albert Riera gerçeği!

İşte Albert Riera gerçeği!
İşte Albert Riera gerçeği!
Galatasaray'da Riera'nın, Hakan'ın sakatlandığı dönemde bile lig maçlarında neden oynatılmadığının sırrı ortaya çıktı.

Yöneticilerin takımda 3. sezonunu geçiren ve sözleşmesinde bu yıl için "20 resmi maçta forma giymesi halinde, otomatikman mukavele 1 yıl daha uzar" maddesi olan Albert Riera için, Roberto Mancini'ye "Zorda kalmazsan oynatma" uyarısı yaptıkları öğrenildi.

Drogba Barcelona'nın transfer listesinde


Habertürk'ün haberine göre; Cimbom ile sözleşmesi gereği tecrübeli İspanyol futbolcunun, bu sezon 20 resmi karşılaşmada forma giymesi durumunda, sözleşmesi 1 yıl daha 3 milyon euroluk garanti ücretle otomatik olarak uzayacaktı.

İşte bu maddenin geçerlilik kazanmaması için yeni teknik direktörleri Roberto Mancini'yi uyaran yöneticiler, yabancı kuralı nedeniyle de zaten sıkıntıda olduklarını belirterek, Riera'nın oynatmamasını istediler.

Bu sezon Süper Lig 'de geride kalan haftalarda hiç forma giyemeyen Riera, Şampiyonlar Ligi'nde ise sadece Juventus ve Kopenhag mücadelelerinde oynatılmıştı. Yönetimin devre arasına kadar Riera'nın oynatılmamasını sağlayarak, İspanyol oyuncunum sözleşme uzatma umudunu kalan maçları da hesaplayarak matemetiksel olarak bitirecekleri bildirildi. Daha sonra da alacağı için pazarlık yaparak, devre arasında gönderme yoluna gidecekleri belirtildi.

Ünal Aysal'dan jet yalanlama