İşte Amrabat'ın kararı

İşte Amrabat'ın kararı
İşte Amrabat'ın kararı
Galatasaray'ın bonservisine 8.6 milyon Euro gibi yüksek bir bedel ödemesine karşın Malaga'ya kiralık gönderdiği Nordin Amrabat, "Galatasaray'dan ayrılırsam buraya gelmek istiyorum. Bu düşüncemi kulüp idarecileriyle de paylaştım" dedi.

Sarı-kırmızılı kulüpten kiralık olarak gittiği Malaga'da başarılı bir performans sergileyen Nordin Amrabat, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'a piyango: 6 milyon Euro!

"GALATASARAY'DAN AYRILIRSAM MALAGA'YI İSTİYORUM"

As Gazetesi'ne röportaj veren Faslı futbolcu, sezon başında başka kulüplerden de teklif almasına rağmen tercihini mavi-beyazlılardan yana kullandığını söyledi. 27 yaşındaki oyuncu, " İngiltere , Yunanistan ve bazı başka ülkelerden de teklifler aldım. Bunlar ekonomik olarak daha iyi teklifler olmasına karşın, tercihimi Malaga'dan yana kullandım. Bu kulübü ve taraftarlarını seviyorum. Galatasaray'dan ayrılırsam buraya gelmek gibi bir düşüncem var. Bu düşüncemi kulüp idarecileri Moayad Shatat ve Vicente Casado ile de paylaştım" dedi.   

Geleceğimle ilgili kararı Malaga'nın vereceğiniğ belirten Amrabat, "Bu konuda ipler onların elinde. Onların tavrına göre benim de durumum belli olacak. Hocamla aram iyi. Biraz daha fazla forma şansı bulursam daha da mutlu olacağım. Umarım bu sene ligi bitirdiğimiz yere göre UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanırız" şeklinde konuştu.

Abdurrahim Albayrak kimseyle konuşmuyor