İşte Aziz Yıldırım'ın 'tehdit' sözleri

İşte Aziz Yıldırım'ın 'tehdit' sözleri
İşte Aziz Yıldırım'ın 'tehdit' sözleri
Gençlerbirliği maçında Michal Kadlec'in ciddi yaralanmasına kart verilmemesi üzerine çılgına dönen Başkan Aziz Yıldırım, devre arasında hakem Özgür Yankaya'yı "Düzgün düdükler çalın, yoksa burada size bir daha maç yönettirmem" diye tehdit etti. Fenerbahçe Başkanı'na 90 gün hak mahrumiyeti cezası kapıda...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bir kez daha PFDK'lık oldu. Yaptığı sert çıkışlar nedeniyle daha önce birçok kez Disiplin Kurulu'na sevk edilen sarı-lacivertlilerin 1 numarasının başını bu kez de 'tehdit' yaktı.

İlhan Cavcav'dan Aziz Yıldırım için şok sözler!

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; Gençlerbirliği karşılaşmasının ilk yarısında Mervan'ın, Michal Kadlec'in ciddi şekilde yaralanmasıyla sonuçlanan tekmesine sarı kart bile verilmemesi üzerine çılgına dönen başkan Yıldırım, devre arasında soluğu soyunma odası koridorlarında aldı. Başkanın, hakem Özgür Yankaya ve yardımcılarını görür görmez "Adam gibi maç yönetin. Yoksa burada size bir daha maç yönettirmem" diye tehdit savurduğu öğrenildi. Söz konusu ifadelerin raporlara aynen geçtiği ortaya çıktı.

2 PENALTI GELDİ

Yanındakiler güçlükle sakinleştirdiği Aziz Yıldırım, daha sonra tribüne döndü. Sarı-lacivertliler, ilk devresi 0-0 tamamlanan karşılaşmadan biri çok tartışmalı, 2 penaltı golüyle 2-1 galip ayrıldı.

CEZA EN ÜST SINIRDAN

Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi gereği 'tehdidi' nedeniyle tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedilen başkan, müsabaka hakemine tehditten, en üst sınırdan ceza alacak. 60 ila 120 gün arası hak mahrumiyeti cezası alması beklenen Yıldırım'a 26 bin ile 105 bin TL arası da bir fatura kesilecek.

Bruno Alves'e komik teklif!