İşte Beşiktaş-Galatasaray maçının adresi

İşte Beşiktaş-Galatasaray maçının adresi
İşte Beşiktaş-Galatasaray maçının adresi
Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Galatasaray ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta yönetim, derbinin oynanacağı stat konusunda kararını verdi.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan bilet satışları hakkında bilgilendirmede, 'Derbiye hangi stat evsahipliği yapacak?' sorusu da yanıt buldu. Açıklama şöyle:
"Beşiktaşımızın Galatasaray ile oynayacağı derbi maçın biletleri, yarın(18 Aralık) satışa sunulacak.

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 16. haftasında 4 Ocak 2015’te Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Galatasaray ile karşılaşacak.

Olcan Adın'dan Beşiktaş itirafı!


Yarın(18 Aralık) saat 14.00 itibariyle Passolig kart sahipleri için satışa sunulacak biletleri satın almak isteyen Passolig kart sahipleri, biletlerini www.passo.com.tr ve N'Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden Passolig kartlarına yükleyebilirler. ( N'Kolay bilet satış noktaları için tıklayın )

Maç Öncesi Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı:

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Galatasaray karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını Vodafone Arena Kombine Satış Merkezinden tek maçlık giriş kartlarını teslim alabileceklerdir.

Passolig kart başvusuru yapmak isteyen taraftarlarımız lütfen tıklayın

Maç Günü Bilet Yükleme ve Tek Maçlık Giriş Kartı Dağıtımı:

Maç günü saat 11.00 itibariyle Atatrk Olimpiyat Stadyumu bilet satış gişesinden Passolig kart sahiplerine bilet yüklemesi ve tek maçlık giriş kartı dağıtımları başlayacaktır.

Engelli Taraftarlarımıza Ücretsiz Bilet Yükleme :
Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımız, maç günü bilet satış gişesinden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yüklemesi yaptırabileceklerdir. Engelli tribün bileti, Atatürk Olimpiyat Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlıdır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın da Passolig kartlarının olması gerekmektedir.

Bilet Fiyatları:

Batı Vıp : 120TL
Batı Tribün : 60TL
Doğu Tribün : 50 TL
Kuzey Tribün : 25TL
Güney Tribün : 25 TL"

'Gökhan Töre dikkat etsin'