İşte Beşiktaş'ın Akhisar kadrosu

İşte Beşiktaş'ın Akhisar kadrosu
İşte Beşiktaş'ın Akhisar kadrosu
Siyah-beyazlılarda yarın Akhisar Belediyespor ile oynanacak karşılaşmanın kadrosu belli oldu.

Beşiktaş 'ta Necip Uysal, Tomas Sivok, Michael Eneramo ve Muhammed Demirci, maç kadrosuna alınmadı. Gribal hastalıkları geçmeyen Oğuzhan Özyakup, Julien Escude ve Ömer Şişmanoğlu'nu maç kadrosuna dahil eden teknik direktör Sleven Bilic, bir diğer sakat oyuncu Atiba Hutchinson ise Manisa'ya götürdü.

Toraman 'Giderim' dedi


Kanadalı futbolcunun yarın oynanacak olan Akhisar Belediyespor maçında ağrı kesici iğne vurularak sahaya çıkması bekleniyor.

Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in de yer aldığı kafilede, teknik direktör Slaven Bilic, Akhisar Belediyespor maçı için Manisa’ya şu futbolcuları götürdü:
"Tolga Zengin, Cenk Gönen, Günay Güvenç, Pedro Franco, Serdar Kurtuluş, Julien Escude, Ersan Gülüm, Gökhan Süzen, Ramon Motta, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Manuel Fernandes, Veli Kavlak, Mehmet Akgün, Filip Holosko, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Kerim Frei, Hugo Almeida, Mustafa Pektemek, Ömer Şişmanoğlu."

SLAVEN BILIC KULÜBEDE

Galatasaray ile oynanan . hafta maçında hakeme yönelik sözlerinden dolayı PFDK tarafından 3 maç ceza verilen ve bu cezası Çaykur Rizespor maçında tamamlanan Hırvat teknik adam, Akhisar Belediyespor maçıyla yeniden yedek kulübesindeki yerini alacak.

Tolga'dan Bilic'e övgü