İşte Beşiktaş'ın Caner için teklifi

İşte Beşiktaş'ın Caner için teklifi
İşte Beşiktaş'ın Caner için teklifi
Fenerbahçe'nin 1.8 milyon euro önerdiği Caner'e Beşiktaş 2 milyon euro teklif etti. Yıldız sol bek ise 2.5 milyon euro yıllık, 2 milyon euro da imza parası istedi.

Şampiyon Fenerbahçe ’de bu sezonun dikkat çeken isimlerinin başında gelen Caner Erkin, transfer pazarının da en önemli figürlerinden biri durumunda. Çünkü milli futbolcunun sözleşmesi 31 Mayıs’ta bitecek. Attığı 3 gol ve yaptığı 10 asistle sezonun en değerli isimlerinden biri olan Caner, transferde de hak ettiğini istiyor. Burada da devreye Beşiktaş giriyor.

Diego'dan Beşiktaş'a müjde


AMK Spor'dan Ersoy Özdem'in haberine göre; Fenerbahçe’nin yüzde 100’den fazla zam yapıp yıllık 1.8 milyon euro önerdiği başarılı oyuncuya Beşiktaş daha fazlasını teklif etti. Geçtiğimiz haftalarda Caner'in menajeri Batur Altıparmak ile görüşen Beşiktaşlı kurmaylar, önceki gün Nevzat Demir Tesisleri’nde aynı isimle tekrar masaya oturdular.

GÖZÜNÜ KARARTTI

Siyah-beyazlılar, yıldız sol bek için 2 milyon euro ve maç başı ücret önerdi. Caner Erkin cephesi ise 2.5 milyon euro yıllık ücrete ek olarak 2 milyon euro da imza parası talep etti.

Türk oyuncularda 2 milyon euro garanti paranın üzerine çıkmama kararı alan Beşiktaş yönetimi indirim bekliyor. Taraflar gelecek hafta tekrar masaya oturacaklar. Sızan bilgilere göre Beşiktaş, milli futbolcuyu kadrosuna katmak için Hugo Almeida’ya vermediği imza parasını ödemeyi bile göze aldı.

Beşiktaş'ta İlhan Mansız krizi