İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları

İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları
İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları
Siyah-beyazlı takımın 2015-2016 sezonunda giyeceği 3 farklı forma belli oldu. Formalar 15 Haziran Pazartesi günü Kartal Yuvası mağazaları ve Adidas noktalarından satışa sunulacak.

İSTANBUL - Beşiktaş 'ın yeni sezon formaları, Adidas Türkiye tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuluyor. 2015-2016 sezonu için hazırlanan kampanyanın sloganı, 3 formanın da sadece siyah ve beyaz renklerde olmasından dolayı "Başka Renk Yok" olarak ortaya çıktı.

Siyah-beyazlıların 2015/16 sezonu yetişkin formaları 139 TL, çocuk formaları ise 105 TL'lik fiyatıyla, 15 Haziran itibariyle Kartal Yuvası mağazaları, Adidas satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/besiktas adresinde satışa çıkacak.

İÇ SAHA FORMASI
Siyah-beyazlıların iç saha forma tasarımında kulübün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. Adidas'ın 2015-2016 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor.

ÇUBUKLU FORMA
Çubuklu formanın arkasındaki isim ve numara penceresinin hemen altında yer alan çubuklu panel ile formanın ön alt bölümündeki beyaz bant klasik görünüme fark katıyor.

3. FORMA
Siyah Forma, yeni futbol sezonu için göz alıcı bir görünümle tasarlanıyor. V-insert yakalı formanın kol uçları ve alt bölümünde yer alan beyaz bantlar bulunuyor. (DHA)