İşte Dany gerçekleri!

İşte Dany gerçekleri!
İşte Dany gerçekleri!
Devre arasında Galatasaray'dan kiralanan ve Elazığ maçı öncesi kadro dışı bırakılan Dany, "Kimse parasını alamıyordu. Ben istedim ve kadro dışı kaldım" dedi.

Beşiktaş ’ın, geride bıraktığımız sezonun devre arasında Galatasaray ’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Dany Nounkeu, ligin bitimine iki hafta kala kadro dışı bırakılmıştı. Hatırlanacağı gibi Elazığspor karşılaşması öncesi yönetimden parasını isteyen Kamerunlu futbolcu, ödemenin yapılmaması üzerine sahaya çıkmayacağını belirtmişti. Bununla ilgili pek çok şey söylendi, yazıldı. Olayın 1 numaralı kahramanı olan Dany'nin bu konuyla ilgili düşüncelerine ise Fanatik Gazetesi ulaştı.

Almeida'ya sert tepki: Çark etse de...


Dany, “Kulübe Ocak ayında geldim. Başta teknik direktörümüz Slaven Bilic ve tüm oyuncular, Galatasaray’dan gelmeme rağmen bana çok sıcak bir şekilde davrandı. Ancak maddi konularda hep sıkıntı yaşadık. Paramı istediğimde hep, ‘Önümüzdeki hafta’ cevabını aldım. Ancak o hafta bir türlü gelmedi” diye konuştu.

"ÖZÜR DİLEDİM ÇÜNKÜ..."

“Elazığspor karşılaşması öncesi talebimi bir kez daha ilettim” diyen tecrübeli savunmacı, “Yine olmayınca, sahaya çıkmayacağımı teknik ekibe belirttim. Takımda benim gibi herkes zamanında parasını alamıyordu. Sürekli erteleme cevapları, beni sinirlendirdi. Olayın sıcaklığı geçmeden yaptığım hareketin, takım arkadaşlarıma ve Bilic’e haksızlık olacağını düşündüm. Hocamdan özür diledim, ama olumsuz yanıt aldım” ifadelerini kullandı.

Bilic’in, Dany’yi özür dilemesine rağmen kadroya almamasının altında takım disiplinini bozmamak olduğu belirtilmişti.

Beşiktaş'ın en hırçını Ramon Motta